Teodor Rotrekl
Pohled na domky
Id: 161914
malba/karton, rozměr 22,5 x 17,5 cm, nesignováno, oboustranný obraz, poškozený rám, obraz nerestaurován
zobrazeno: 1884x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč