Teodor Rotrekl
Řez plazmovým motorem
Id: 341203
kvaš/karton, rozměr malby 35 x 40 cm, neznačeno, jedná se o originální ilustraci ke knize Šest dnů na vlně 1 viz foto, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7164x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 100 Kč