Theodor Bohdan Veselý
Odpočinek
Id: 532303
olej/karton, rozměr 26 x 22 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 139x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
2024,12-1,02,20,34,00
minimální příhoz 100 Kč