Theodor Funck
Hrad u jezera
Id: 37503
olej/plátno, rozměr 48 x 66 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2509x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
14 000 Kč