Theodore Rousseau
Romantická krajina u Provence
Id: 498
olej/plátno, rozměr plátna 22 x 27 cm, monogram vpravo dole, poškozený rám, chybějící ozdoba v rohu, na zadní straně nápis Pres de Les Briux Provence Th Rousseau pinx, jedná se o významného francouzského malíře, zakladatele barbizonské školy
zobrazeno: 10932x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 63