Thomas de Keyser
Šlechtický dvojportrét
Id: 394022
olej/plátno, rozměr 65 x 59 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, původní plátno v minulosti restaurováno podlepením novým plátnem, přiložena laboratorní zpráva a dále znalecký posudek Zory Grohmanové
zobrazeno: 1915x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
90 001 Kč
Příhozy: 76