Thomas Rowlandson
Štvanice
Id: 100402
kresba perem/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, list mírně poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1550x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč