Tomáš Bím
Golfové hřiště
Id: 415103
litografie/papír, rozměr listu 78 x 58 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2172x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 008 Kč