Tomáš Bím
Golfové hřiště - Konvolut dvou kusů
Id: 511303
2 x barevná litografie/papír, rozměr listu 11,5 x 17,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 196x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 500 Kč