Tomáš Bím
Hřiště
Id: 429110
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2221x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč