Tomáš Bím
Konvolut dvou kusů
Id: 389102
1) Kaktus - litografie/papír, rozměr listu 20,5 x 14,5 cm, značeno a číslováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, 2) Stan - litografie/papír, rozměr listu 16,5 x 11,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3542x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 110 Kč