Tomáš Bím
Na golfu II - Konvolut tří kusů
Id: 511302
3 x barevná litografie/papír, rozměr listu 18 x 11 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 257x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 500 Kč