Tomáš Bím
Pod vrcholem
Id: 511304
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2484x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč