Tomáš Bím
Pokoj č. 26
Id: 410506
litografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2643x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 100 Kč