Tomáš Bím
Při měsíčku
Id: 276908
koláž/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4184x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč