Tomáš Bím
Snídaně
Id: 410505
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno ve spodní části, datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1967x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč