Tomáš Bím
Tenisový kurt
Id: 41605
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 37 cm, signováno uprostřed dole, datováno 88, č. 58/100, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 2540x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 600 Kč