Tomáš Bím
Velociped
Id: 187619
litografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, signováno, číslováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1531x
Vyvolávací cena:
300 Kč
600 Kč