Tomáš Bím
Zahradní zátiší
Id: 283203
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1914x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč