Tomáš Bím
Zámek na kopci
Id: 273602
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, papsartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1909x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
19 500 Kč