Tomáš Hřivnáč
Záda
Id: 1909
olej/plátno, rozměr plátna 85 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 01, olištováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4213x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
11 380 Kč