V. Voroncov
Návrat z lovu
Id: 100508
olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti odborně čištěn, oděrky na rámu
zobrazeno: 1763x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč