Václav Kozák
Petrovické údolí za Hostivaří
Id: 1227
olej/karton, rozměr 34 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, v horní části malba drobně poškozena, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2491x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč