Václav Kozák
Pohled na Pražský hrad
Id: 58901
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, řidší malba, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2307x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 003 Kč