Václav Bartovský
Periferie
Id: 233502
olej/plátno/lepenka, rozměr 26,5 x 34,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 1332x
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
7 000 Kč