Václav Boštík.
Jdu tichou půlnocí I
Id: 344309
suchá jehla/pastel/ruční papír, rozměr listu 35 x 25 cm, značeno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, slepotiskové razítko na listu
zobrazeno: 6384x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč