Kompozice linek
Id: 1503608
pastel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, signováno uprostřed dole, datováno 93, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 2724x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
47 500 Kč