Václav Boštík.
Kruh s body
Id: 292102
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2161x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
16 400 Kč