Václav Boštík.
Mlhovina
Id: 347703
pastel/papír, rozměr listu 64 x 50 cm, značeno uprostřed dole s datací, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2132x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 84