Václav Boštík.
Mlhovina
Id: 407103
pastel/papír, rozměr listu cca 64 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2765x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
33 500 Kč