Čas na serveru 02:38:04

Václav Boštík.
Ovál s body

Id: 507803

Ovál s body

  •  / Ovál s body / Václav Boštík.

barevná litografie/papír, rozměr tiskové plochy 16,5 x 22 cm, rozměr listu 50 x 34,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 945x

Vyvolávací cena:

13 500

2024,09-1,09,20,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu