Václav Březina
Březová alej
Id: 361101
olej/karton, rozměr 34 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1090x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč