Václav Březina
Dáma v aleji
Id: 121005
olej/plátno, rozměr 63 x 71 cm, nesignováno, zničený rám, lokálně protržené plátno, drobné oděrky v malbě viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2130x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč