Čas na serveru 12:25:43

Václav Březina
Lesní interiér

Id: 517001

Lesní interiér

  •  / Lesní interiér / Václav Březina

olej/plátno, rozměr 100 x 74 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti odborně restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1985x

Vyvolávací cena:
9 500

61 000