Václav Březina
Letní krajina s potůčkem
Id: 407901
olej/plátno, rozměr 75 x 101 cm, značeno vpravo dole, rámováno, odborně restaurováno v roce 2018, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3683x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 56