Václav Březina
Na řece
Id: 232001
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. M. Zachařem
zobrazeno: 1966x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 100 Kč