Václav Březina
Potok v zimě
Id: 239403
olej/plátno, rozměr 40 x 66 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám
zobrazeno: 3562x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 62