Václav Březina
Slunko v lese
Id: 418101
olej/karton, rozměr 34 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1748x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 500 Kč