Václav Brožík
Dáma s kloboukem
Id: 143109
tužka/ruční papír, rozměr listu 44,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2009x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč