Václav Brožík
Dětská podobizna
Id: 380701
olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený dekorativní rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 3626x
Vyvolávací cena:
15 500 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 50