Václav Brožík
Husité
Id: 1484
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 16 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně studie o rozměru ve výřezu 12,5 x 17 cm, pozůstalostní razítka, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 5342x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
12 000 Kč