Václav Brožík
Podobizna šlechtického chlapce
Id: 110703
olej/plátno, rozměr 41 x 32,5 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní pečeť, značené plátno, dekorativně adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 10804x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 57