Václav Brožík
Portrét umělcovy choti
Id: 14105
nesignováno, olej/plátno, rozměr 58,5 x 38,5 cm, na zadní straně přípis, volné plátno, oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, jedná se nepochybně o portrét autorovi chotě, styl práce odpovídá V. Brožíkovi
zobrazeno: 4346x
Vyvolávací cena:
13 000 Kč
88 000 Kč
Příhozy: 63