Václav Brožík
Portrét dívky
Id: 217207
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, bude přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
zobrazeno: 4539x
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
121 000 Kč