Václav Brožík
Portrét paní Javůrkové
Id: 47217
olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno na zadní straně, na přední straně věnování, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu, původní stav, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 4773x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
98 000 Kč
Příhozy: 64