Václav Brožík
Portrét mladé ženy v černých šatech
Id: 295702
olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, značeno vpravo nahoře s dedikací, dobově rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
zobrazeno: 13136x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 70