Václav Brožík
Portrét muže
Id: 1425
olej/plátno/sololit, rozměr 35 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, na zadní straně pozůstalostní pečeť, rámováno
zobrazeno: 4432x
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
31 000 Kč