Václav Brožík
Portrét muže
Id: 133601
kresba/lepenka, rozměr 37 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 2967x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
15 000 Kč