Václav Brožík
Portrét šlechtice
Id: 408602
olej/dřevo, rozměr 32 x 26 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, provedena parketáž, spodní část desky prasklá, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou
zobrazeno: 8823x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
71 000 Kč