Václav Brožík
Trubači
Id: 208510
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 4619x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 77